فیس لیفت ماشین چیست؟

فیس لیفت یکی از محبوب‌ترین خدمات در بین مشتریان آر اس گروپ – RSIGP می‌باشد. پروژه‌های فیس لیفت خارجی و داخلی اتوموبیل، همواره با تغییراتی همراه هستند که نیاز مشتریان به تنوع را به خوبی برآورده می‌کنند.

گاها دیده می‌شود که مشتریان وابستگی بسیار زیادی به خودرویی که سوار می‌شوند دارند؛ و ترجیحشان بیشتر روی تعویض قطعات یا نوسازی ظاهری خودرو است تا اینکه خود ماشین را تعویض کنند.

خدمات فیس لیفت در اینجا به کمک مشتریان می‌آید تا ماشینی که دوست دارند داشته باشند را حفظ کنند؛ و تنها از نظر ظاهری به آن رسیدگی کرده و به نوسازی و ریفرم آن بپردازند.

خدمات فیس لیفت با استفاده از کیت‌های اوریجینال وارداتی مخصوص سری ساخت خودروی موردنظر به انجام می‌رسند. این کیت‌ها بر اساس سال ساخت اتومبیل طراحی و تولید می‌شوند.

پس از انتخاب کیت فیس لیفت در سال ساخت مورد نظر برای خودروی مشتریان؛ فرایند فیس لیفت خودرو با دقت کامل و با رعایت کلیه استانداردها انجام می‌شود.

پس از به پایان رسیدن این فرایند، خودرو از نظر موتوری و تجهیزات زیر کاپوت و زیر و بند؛ همان خودرو قبلی خواهد بود. اما از نظر ظاهری به خودرویی کاملا نو و مطابق با کیت فیس لیفت منتخب مشتری تبدیل می‌شود.

چرا از فیس لیفت اتومبیل استفاده کنیم؟

برای بسیاری از رانندگان پیش آمده است که از ظاهر خودرو خود خسته شده‌اند؛ یا به طراحی‌های خودروهای جدید علاقه دارند اما شرایط مالی آن‌ها اجازه خرید خودرو جدید را به آن‌ها نمی‌دهد.

درواقع اکثر مالکان خودرو برای اینکه خودرو آن‌ها جدید و مدرن به نظر برسد؛ تغیراتی را در ظاهر ماشین خود اعمال می‌کنند.

در چنین شرایطی بهترین راهکار فیس لیفت اتومبیل است. مادامی که خودرو شما از نظر موتوری شرایط مساعدی دارد، فیس لیفت خودرو بهترین انتخاب است.

فیس لیفت ماشین شامل چه تغییراتی می‌شود؟

تغییراتی که با فیس لفیت اتومبیل روی خودرو شما اعمال می‌شود؛ شامل تغییراتی در استایل خودرو و طراحی داخی و خارجی آن است.

این تغییرات معمولا در قسمت‌هایی از خودرو متمرکز می‌شوند؛ که به راحتی قابل تغییر هستند. برای مثال تغییر در قسمت جلویی خودرو برای بهبود آیرودینامیک آن یا افزدون کیت های بدنه به خودرو شماست.

در بعضی موارد فیس لیفت اتومبیل تنها شامل تغییراتی در سپر جلو و عقب؛ و گلگیرهای خودرو می‌شود. اما همین تغییرات کوچک منجر به زیبایی و جذابیت چشمگیر خودرو پس از انجام فرایند فیس لیفت ماشین می‌شود.

کیت بدنه مخصوص فیس لیفت ماشین

برای مشاهده نمونه کیت بدنه و فیس لیفت خودرو کار شده توسط آر اس گروپ می‌توانید به نمونه کارهایی که در ادامه صفحه موجود هستند مراجعه فرمایید. گاهی اوقات فیس لیفت اتومبیل شامل تغییراتی در فضای داخلی خودرو نیز می‌شود.

برای این منظور متخصصین RSIGP با اعمال تغییراتی در فضای داخلی خودرو، جلوه بسیار زیبایی به کابین اتومبیل شما می‌بخشند. این تغییرات شامل تودوزی، کف پوش، روکش صندلی و تغییراتی از این قبیل می‌باشد. همچنین می‌توانید با اجرای کیت های نورپردازی در داخل خودرو، جذابیت زیبایی به خودرو خود ببخشید.

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارهای موجود در بخش نورپردازی خودرو، به صفحه نورپردازی ماشین مراجعه فرمایید.

در ادامه همین صفحه؛ خدمات فیس لیفت ماشین به تفکیک برای پر طرفدارترین خودروهایی که تا امروز در آر اس گروپ به انجام خدمات فیس لیفت آن‌ها مشغول بوده‌ایم؛ تقدیم حضور شما عزیزان شده است. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر، تنها کافیست روی مدل مورد نظر خود کلیک کنید تا به صفحه‌ای که نمونه کارهای فیس لیفت مربوط به آن سری ساخت از خودرو وجود دارد؛ راهنمایی شوید.

Car upgrade kit

کیت فیس لیفت داخل و بیرون ماشین

TOYOTA LAND CRUISER 200

فیس لیفت ماشین تویوتا لندکروزر 200

Toyota PRADO 150

فیس لیفت خودرو تویوتا پرادو 150

LEXUS RX350

فیس لیفت ماشین لکسوس آر ایکس 350

Toyota Hilux

فیس لیفت خودرو تویوتا هایلوکس

MERCEDES BENZ E350 CONVERTIBLE(W207)

فیس لیفت ماشین مرسدس بنز E350 کانورتیبل

TOYOTA LAND CRUISER 200

فیس لیفت ماشین تویوتا لندکروزر 200

Toyota Prado 150

فیس لیفت خودرو تویوتا پرادو 150

LEXUS RX350

فیس لیفت ماشین لکسوس آر ایکس 350

Toyota Hilux

فیس لیفت خودرو تویوتا هایلوکس

MERCEDES BENZ E350 CONVERTIBLE (W207)

فیس لیفت ماشین مرسدس بنز E350 کانورتیبل

توضیحات تکمیلی و سوالات متداول

فیس لیفت ماشین چیست؟

کمی دقیق‌تر بررسی کنیم که فیس لیفت اتومبیل چیست؟

فیس لیفت اتومبیل شامل یک سری بروزرسانی است که باعث ایجاد تغییراتی در ظاهر خودرو می‌شود.

هدف از فیس لیفت اتومبیل بروزرسانی ظاهر یک مدل خودرو طبق آخرین طراحی‌های موجود در بازار است. فیس لیفت اتومبیل اغلب روی خودروهایی انجام می‌شود؛ که هنوز در بازار محبوب و موفق هستند و مالکان آنان قصد دارند جذابیت خودرو خود را حفظ کنند.

این بروزرسانی‌ها شامل تغییراتی در بخش‌های داخلی و خارجی خودرو است که در نتیجه آن خودرو تبدیل به محصولی جذاب‌تر و متمایزتر از نمونه‌های مشابه در بازار می‌شود.

آر اس گروپ مفتخر است که خدمات فیس لیفت ماشین را مطابق با کلیه استانداردهای روز تقدیم حضورتان کند تا تجربه‌ای لذت بخش را برای همه‌ی شما عزیزان تداعی کند.

در ادامه همین صفحه شما عزیزان قادر به مشاهده چند نمونه از تغییرات بعد از فیس لیفت اتومبیل توسط RSIGP خواهید بود.

تعاریف دیگر فیس لیفت اتومبیل

در دنیای خودروها، فیس لیفت اتومبیل اغلب برای توصیف تغییرات در طراحی خودرو استفاده می‌شود. فیست لیفت خودرو شامل بروزرسانی‌هایی در طراحی بیرونی و داخلی خودرو است؛ که منجر به تغییرات قابل توجهی در طراحی و ویژگی‌های خودرو می‌شود.

در واقع فیس لیفت خودرو انجام می‌شود تا تغییرات چشمگیر و ظاهر جدیدی به یک خودرو ببخشد. هدف از فیس لیفت ماشین، تغییرات ظاهری یک مدل خودرو برای بروز نگهداشتن آن با آخرین روند طراحی خودرو است.

به طور معمول فیس لیفت خودرو بیشتر روی اتومبیل هایی انجام می‌شود؛ که هنوز در بین رانندگان محبوب هستند، و نیازهای آنان را پاسخ می‌دهند. یکی از این موارد پر طرفدار و روی بورس تویوتا لندکروزر است؛ که یکی از بیشترین آمارهای فیس لیفت در ایران را به خود اختصاص داده است.

این تغییرات در بخش‌های داخلی و خارجی خودرو اعمال می‌شود که در نتیجه آن، خودرو بسیار جذاب‌تر و متمایزتر در مقایسه با خودروهای هم‌نوع خود در بازار می‌شود.

یکی از خدماتی که همکاران ما در RSIGP به شما عزیزان ارائه می‌دهند؛ فیس لیفت تویوتا لندکروز است. این خودرو به خودی خود، یکی از زیباترین و کارآمدترین خودروهای آفرود است.

در فیس لیفت تویوتا لندکروز که آر اس به زیبایی هرچه تمامتر آن را انجام می‌دهد؛ چراغ‌های جلو و عقب تقویت شده و همچنین کیت‌های بسیار جذابی برای بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین در صورت تمایل مشتریان عزیز، فضای داخلی اتاق نیز از جمله انواع روکش‌‌های صندلی و کفپوش و نورپردازی داخل خودرو توسط آر اس گروپ – RSIGP طراحی و اجرا می‌شود.

مزایای استفاده از فیس لیفت ماشین

در فیس لیفت اتومبیل استایل و پلتفرم اولیه خودرو را حفظ می‌کند و با بروزرسانی‌هایی در نمای جلو خودرو مانند جلو پنجره و چراغ‌های جلو، چراغ های عقب، سپرها و  لوازم جانبی مختلف بدنه؛ زیبایی چشمگیری به خودرو می‌بخشد.

فیس لیفت اتومبیل علاوه بر تغییرات ظاهری باعث بهبود برخی از قسمت‌های خودرو نیز می‌شود. فیس لیفت خودرو باعث بهبود آیرودینامیک ماشین شده و سپهرهای جلو و عقب خودرو نیز تقویت می‌شوند؛ که در مواقع تصادف باعث می‌شود آسیب کمتری به بدنه خودرو و سرنشینان وارد شود.

همکاران ما در RSIGP با تقویت کیت بدنه خودرو و فیس لفیت خودرو؛ به شما عزیزان کمک می‌کنند تا علاوه بر زیبایی ظاهری، امنیت و استحکام خودرو شما بیشتر شود. این موضوع قطعا باعث می‌شود با خاطری آسوده بتوانید در جاده حرکت کنید.

لزوم انجام فیس لیفت اتومبیل چیست؟

هدف از این بروزرسانی‌ها، ارائه یک تجربه جدید و نوآورانه به رانندگان است. هر ساله خودروسازان با ارائه طرح‌های جدید و امکانات بیشتر سعی دارند رانندگان را به خرید خودرو جدید ترغیب کنند؛ رانندگانی که مایلند از طراحی روز دنیا بهره‌مند شوند گاهی تن به این خرید می‌دهند.

اما فیس لیفت ماشین قیمت به مراتب پایین‌تری نسبت به خرید خودروهای روز دنیا دارد. از آنجایی که فیس لیفت خودرو یک بروزرسانی در مدل موجود است، معمولا خودروهای فیس لیفت شده پا به پای خودروهای جدید در بازار؛ با آنان رقابت می‌کنند.

از طرفی خودروهای جدید معمولا به عنوان نسل جدید معرفی می‌شوند و ممکن است قیمت بسیار بالاتری داشته باشند. از طرفی دیگر فیس لیفت خودرو بسیار راه حلی سریع‌تر و کارآمدتر برای بروزرسانی ظاهر و ویژگی‌های خودرو است. با انجام فیس لیفت اتومبیل؛ خودرو می‌تواند همچنان در بازار رقابتی باقی بماند.