قیمت کمپر به همراه تجهیزات آن چه قدر است؟

خانه » بلاگ » قیمت کمپر به همراه تجهیزات آن چه قدر است؟

از چه لوازمی در خودرو ون کمپر استفاده می شود؟

فهرست هایی که در زیر به شما عزیزان ارائه می شود؛ شامل کلیه تجهیزات به کار رفته در هر یک از بخش ‌های ون هیوندای H350 کمپر و ون اینرودز کمپر هستند. اکثر این تجهیزات بین کلیه خودرو های کمپر ساخت آر اس گروپ مشترک هستند.

بعضی تجهیزات از انواع و سری ساخت های مختلفی برخوردارند؛ که بر اساس نوع و سری ساخت کمپر مورد نظر انتخاب می شوند و روی آن ها نصب خواهند شد. برای مثال اجاق گاز مورد استفاده در ون هیوندای H350 کمپر از نوع فابریک ون هیوندای است؛ اما اجاق گاز به کار رفته در ون کمپر اینرودز از نوع دو شعله همراه با کپسول مبدل است تا بتوان خارج از کمپر هم از آن استفاده کرد.

در نتیجه یک سری از محصولات نصب شده روی ون های کمپر؛ از نوع تجهیزات فابریک خودرو هستند و یک سری دیگر از تجهیزات؛ محصولات منتخب آر اس برای ساخت کمپر های هیوندای H350 و اینرودز هستند. این موضوع در مورد دیگر سری ساخت های کمپر آینده در آر اس نیز صدق می کند.

تجهیزات آشپزخانه کمپر ون هیوندا h350

امکانات رفاهی و تجهیزات آشپزخانه

تجهیزات و لوازم منتخب برای آشپزخانه ون های کمپر؛ همگی به گونه ای انتخاب شدند که بتوانند کلیه نیاز های موجود در یک آشپزخانه خانگی را برای شما عزیزان رقم بزنند. هم چنین نکات حائز اهمیت برای سهولت در استفاده از این تجهیزات نیز برای مشتریان فراهم شده.

برای مثال استفاده از اجاق گاز قابل حمل در کمپر اینرودز که فضای کوچکی دارد؛ برای استفاده از اجاق گاز در خارج از محیط کمپر یا تعبیه هود برای رعایت تهویه هوا در حین آشپزی بخشی از این نکات حائز اهمیت هستند.

 1. سینک کمپر
 2. اجاق گاز کمپر
 3. شیر آب سینک
 4. شیر آب شرب (تسویه)
 5. یخچال فریزر 12 ولت DC از برند Eastcool برای ون کمپر هیوندا H350
 6. یخچال فریزر 12 ولت DC صندوقی برای ون کمپر اینرودز
 7. هود آشپزخانه

تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی کمپر هیوندای h350

تجهیزات سرویس بهداشتی و حمام کمپر

در هر سری ساخت از ون های کمپر آر اس، محیط تعبیه شده برای حمام و دستشویی به اندازه‌ای است که بدون هیچ دشواری می توان برای استحمام یا دستشویی از آن استفاده کرد. در سری ساخت های مختلف از ون کمپر، تجهیزات به کار رفته در حمام و دستشویی دقیقا مطابق با اندازه ی فضای تعبیه شده برای این کار است.

 1. روشویی کمپر
 2. توالت فرنگی کمپر
 3. شیر آب چند منظوره
 4. کیت دوش آب بیرونی کمپر
 5. هواکش حمام کمپر
 6. کابین حمام و سرویس بهداشتی
 7. سیفون حمام و دستشویی

سیستم کنترل و برق رسانی کمپر ون

سیستم برق و کنترل ون کمپر

استفاده از سری ساخت به روز و تجهیزات کار آمد در سیستم برق رسانی کمپر؛ دو فاکتور طلایی را برای مشتریان رقم می‌ زند. اول برخورداری از ایمنی در کلیه فعل و انفعالاتی که در سیستم انتقال برق و قدرت در ون کمپر اتفاق می افتد. دوم برخورداری از خروجی مطابق با نیاز های سرنشینان، برای مثال برخورداری از دو جریان “مستقیم DC” و “متناوب AC” برای رفع نیاز های متفاوت سرنشینان.

 1. کنترل پنل مرکزی ون کمپر
 2. جعبه رله و فیوز مرکزی کمپر
 3. پلاگین برق ورودی کمپر
 4. گِیج ولتاژ باتری ون کمپر
 5. کلید قطع کن باتری
 6. اینورتر 220 ولت 2000 وات
 7. پنل خورشیدی ون کمپر
 8. کنترل شارژر mppt*
 9. باتری های ژله ای خورشیدی
 10. شارژر هوشمند برق شهری
 11. رله ایزولاتوری ون کمپر
 12. فیوز قطع کن باتری 200 آمپری
 13. مبدل شارژر فندکی کمپر
جهت مطالعه بیشتر پیرامون موارد ستاره دار به بخش سوالات متداول؛ واقع در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

منابع و مخازن کمپر ون هیوندای h350

منابع، مخازن و تجهیزات آب رسانی

مخازن مورد نیاز برای انواع مصارف مرتبط با آب برای سرنشینان کمپر؛ به طور کامل تعبیه شده اند. از منابع آب آشامیدنی و شستشو گرفته تا مخازن فاضلاب سیاه و خاکستری که همگی با سنسورهای متصل به کنترل پنل ون تجهیز شده اند. در پوشش کلیه مخازن از عایق های کارآمد الاستومری استفاده شده که کنترل دمای مخازن را به عهده دارند. هم چنین پوشش محافظ و ضربه گیر نیز برای کلیه منابع و مخازن استفاده شده است.

 1. آب گرم کن ون کمپر
 2. پمپ آب اتومات کمپر
 3. دریچه ورودی مخزن آب
 4. مخزن آب تمیز ون کمپر
 5. مخزن آب شرب ون کمپر
 6. مخزن فاضلاب سیاه کمپر
 7. مخزن فاضلاب خاکستری
 8. مخزن سوخت بکاپ (پشتیبان)
 9. سنسور سطح مخزن آب
 10. سنسور سطح مخزن فاضلاب
 11. گِیجِ سطح مخزن آب و فاضلاب
 12. پمپ کَف کِش
 13. پمپ آب شرب

تجهیزات نور پردازی و روشنایی کمپر ون هیوندای h350

تجهیزات روشنایی ون کمپر

اکثر تجهیزات روشنایی به کار رفته در ون کمپر، برخوردار از دیمر* های کنترل جریان برق به منظور کنترل میزان روشنایی هستند. هم چنین تعداد و نوع تجهیزات به کار رفته در بخش های مختلف ون کمپر، به گونه ای است که پاسخگوی نیاز های مختلف شما عزیزان باشند. از سیستم نور پردازی داخلی گرفته تا سیستم نور پردازی خارجی برای روشنایی جاده و محیط اطراف کمپر.

 1. چراغ سقفی مستطیل تاچ، 12 ولت دیمر دار*
 2. چراغ سقفی گرد تاچ، 3 وات 12 ولت دیمر دار*
 3. چراغ بیرونی ضد آب، 12 ولت
 4. ال ای دی پروژکتور خطی 78 سانتی روی لایت بار
جهت مطالعه بیشتر پیرامون موارد ستاره دار به بخش سوالات متداول؛ واقع در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

فن سقفی دمنده و مکنده ون کمپر هیوندا h350

سیستم های گرمایشی و سرمایشی ون کمپر

گرمایش و سرمایش در فصول مختلف از مهم ترین و اساسی ترین نیاز های سرنشینان ون های کمپر است؛ که باید توجه ویژه ای نسبت به دیگر تجهیزات، به آن‌ها داشت. برای برخورداری از ایجاد تجربه ای بسیار خوب برای کاربران، “بخاری و کولر های در جا” در ون های کمپر استفاده شده اند.

مزیت استفاده از این کولر ها و بخاری های درجا در این است که بدون نیاز به گرم شدن موتور و تنها با استفاده از “سیستم برق و باتری های کمپر یا با استفاده از سوخت های فسیلی از جمله نفت و گازوئیل”؛ می توان از آن‌ ها استفاده کرد. هم چنین با تعبیه فرایندی ایمن برای عملکرد این دستگاه ها؛ نیازی به خاموش کردن تجهیزات گرمایشی و سرمایسی در سربالایی‌ها نیست.

 1. بخاری در جا
 2. کولر در جا
 3. فن سقفی دمنده و مکنده*
جهت مطالعه بیشتر پیرامون موارد ستاره دار به بخش سوالات متداول؛ واقع در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

یراق آلات ون کمپر هیوندا h350

یراق آلات

سعی کردیم تا هر یک از تجهیزاتی که در این بخش مورد استفاده قرار می گیرد از بهترین اجناس ممکن در بازار باشند. رعایت کیفیت در استفاده از این تجهیزات برای سرنشینان ون کمپر امری حیاتی است؛ چرا که هنگام استفاده از کمپر، افراد عموما در محیطی خارج از شهر و خارج از دسترس تعمیر کاران هستند.

 1. دستگیره قفل دار استیل
 2. دستگیره قفل دار گرد
 3. دستگیره مخصوص درب حمام
 4. پایه میز پرتابل تاشو
 5. مبدل صندلی تخت شو

بالش بادی سیستم تعلیق پنوماتیک ون کمپر

سیستم تعلیق پنوماتیک

یکی از حساس ترین و کارآمد ترین سیستم های به کار رفته در ون های کمپر که وظیفه ای حیاتی در سفر های جاده ای را به عهده دارد؛ سیستم تعلیق پنوماتیک بادی کمپر است. اجرای استاندارد فرایند مربوط به این سیستم عملا فاکتوری است که سفر جاده ای را ممکن می سازد.

 1. اصلاح سیستم تعلیق توسط بالن
 2. تنظیم ارتفاع دیجیتال سیستم پنوماتیک
 3. سیستم تخلیه پنوماتیک برای مخازن
 4. استفاده از باد سیستم پنوماتیک برای باد کردن لاستیک ها
 5. تقویت شاسی خودرو برای دریافت حداکثر بازدهی از سیستم پنوماتیک

لوازم جانبی به کار رفته در ون کمپر

لوازم جانبی به کار رفته در ون کمپر

کلیه لوازم جانبی به کار رفته در ون کمپر؛ بر اساس طراحی استانداردی است که برای آن ها تعبیه شده است. طراحی انجام شده روی سری ساخت های مختلف کمپر در آر اس؛ به منظور رعایت کلیه استاندارد های لازم برای ایجاد تجربه ای لذت بخش و راحت برای شما مشتریان عزیز صورت گرفته است.

 1. پنجره سایز بزرگ 90 در 50
 2. پنجره سایز کوچک 50 در 30
 3. فریم برش خورده پنجره
 4. سایه بان 3 و نیم متری 12 ولتی DC
 5. یراق گردان اصلی
 6. باربند تقویت شده
 7. پله
 8. زاپاس بند
 9. هوک عقب
 10. تلویزیون
 11. براکت تلویزیون
 12. تشک تخت
 13. پرده داخل کابین

فرایند ها و مواد اولیه به کار رفته در ون کمپر

از آن جایی که کار خود را به تیم آر اس سپرده‌اید؛ خیالتان از بابت کلیه مواد اولیه راحت باشد. متریالی درجه یک برای تک تک بخش های ون کمپر، مورد استفاده قرار گرفته اند. استفاده از این متریال نه تنها حس خوبی به شما عزیزان می دهد؛ بلکه به علت طول عمر بسیار بالای متریال و رعایت استاندارد های کیفی مورد نیاز در استفاده از آن‌ها؛ طول عمر طولانی تر متریال استفاده شده در ون کمپر برای شما عزیزان تضمین می شود.

 1. چوب روسی پلایوود
 2. چوب ترمو وود
 3. ورق پی وی سی
 4. پرس کاری چوب
 5. رنگ کاری پوششی
 6. عایق الاستومری
 7. چرم
 8. جیر
 9. موکت
 10. آستر

مواد اولیه متفرقه به کار رفته در ون کمپر

 1. مواد اولیه برقی از جمله سیم و کابل خرطومی، کابل شو، سر سیم و غیره
 2. مواد اولیه آبی از جمله لوله اتصالات، بست، بوش فیت، شلنگ و غیره
 3. مواد اولیه یراق آلات کابینت، لولا و ریل، آویز و غیره
هزینه و قیمت تجهیز کمپر هیوندای H350 چه قدر است؟

قیمت ون کمپر در آر اس گروپ، در تاریخ نگارش این عنوان مصادف با 20 تیر 1402:

قیمت تجهیز یک ون هیوندای H350 کمپر با تمامی لوازم، همراه با دست مزد تجهیز کمپر، چیزی در حدود 800 میلیون الی 1 میلیارد و 100 میلیون تومان می باشد.

قیمت ون هیوندای H350 صفر مدل 2023 توسط شرکت سروش دیزل مبنا اعلام می شود و به تاریخ نگارش این عنوان مورخ 20 تیر ماه 1402؛ به صورت تحویل 3 ماهه چیزی معادل 3 میلیارد و 800 میلیون تومان است.

خرید ون کمپر هیوندای H350 مدل 2023 صفر بصورت تحویل فوری، بسته به قیمت بازار چیزی در حدود 4 میلیارد و 800 میلیون تومان می باشد.

هزینه و قیمت تجهیز ون اینرودز کمپر چه قدر است؟

قیمت ون اینرودز مدل 1401 در بازار ایران در زمان نگارش این مقاله که مورخ مهر ماه 1402 است، چیزی معادل 600 الی 750 میلیون تومان است.

اما قیمت تمام شده تجهیز اینرودز با کلیه امکانات کمپینگ، بر اساس شرایط پرداختی شما عزیزان و بازه زمانی انتخابیتان برای تحویل کمپر؛ به شرح زیر است:

 1. مبلغ نهایی در صورت تحویل یک ماهه و تسویه به صورت تماما نقد، 770 میلیون تومان می باشد.
 2. مبلغ نهایی در صورت تحویل دو ماهه به صورت واریز 200 میلیون تومان نقد و ارائه یک فقره چک یک ماهه؛ 730 میلیون تومان می باشد.
 3. تحویل سه ماهه به صورت 200 میلیون تومان نقد و ارائه دو فقره چک یک ماهه، 690 میلیون تومان می باشد.
مدت زمان مورد نیاز برای تجهیز یک خودروی کمپر چقدر است؟

زمان تجهیز کامل یک ون کمپر هیوندای H350 در آر اس گروپ، چیزی معادل 45 تا 90 روز کاری می باشد. تغییر این بازه ی زمانی، بسته به زمان و شرایط قرارداد متغیر و کاملا شفاف است.

شما عزیزان برای اطلاع از زمان دقیق مورد نیاز برای خرید ون کمپر می توانید با بخش پشتیبانی و فروش آر اس گروپ در ارتباط باشید؛ تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان پیرامون زمان مورد نیاز و قیمت تمام شده ی ون هیوندای H350 کمپر باشیم.

قیمت تجهیزات کمپر هیوندای H350 بصورت مجزا چگونه محاسبه می شود؟

برای تجهیزات یک کمپر از لوازم بسیاری استفاده می شود که هر کدام از آن‌ها با کیفیت های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می گیرد؛ که همین مولفه های کیفی، خود بیانگر تغییر در قیمت کمپر است.

برای شفاف سازی هر چه بیشتر قیمت تجهیزات ون کمپر، سایت امارات کمپر – camperUAE به شما عزیزان معرفی می شود؛ که بخش زیادی از این تجهیزات را جهت فروش دارد؛ و قیمت کلیه محصولات در آن مشخص می باشد.

www.camper-uae.com

اسکرین شات صفحه اصلی وب سایت camperuae.com

 
برای دریافت اطلاعات بیشتر، بخش سوالات متداول در انتهای همین صفحه را مطالعه نمایید.

قیمت خودروی کمپر چگونه محاسبه می شود؟

قیمت ماشین کمپر ون بر اساس سری ساخت و تاریخ عرضه در بازار ایران؛ می‌تواند بسیار متفاوت باشد. شما عزیزان برای دریافت قیمت ون کمپر – از هر سری ساخت – در ایران؛ و خرید ماشین کمپر مورد نظر خود، می‌توانید با بخش پشتیبانی و فروش آر اس گروپ در ارتباط باشید.

هزینه های مورد نیاز برای هر بخش؛ از قیمت تمام شده خودرو گرفته تا دست مزد لازم برای تجهیز آن و هزینه تجهیزات نصب شده روی خودرو به تفکیک در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت.

چه فاکتور هایی باعث تغییر در قیمت کمپر مسافرتی می شود؟

به روز رسانی قیمت ون هیوندای H350 و ون اینرودز توسط کمپانی های وارد کننده؛ دو فاکتور بسیار مهم در وضعیت فروش ون کمپر و قیمت کمپر ون در بازار ایران هستند.

کمپر هیوندای H350 به طور معمول در بازه قیمتی بین 3 الی 4 میلیارد تومانی قرار دارد. هم چنین قیمت ون اینرودز کمپر نیز؛ وابسه به بروز رسانی قیمت مدل صفر اینرودز در بازار ایران است.

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون فاکتور های تاثیر گذار در قیمت و خرید ون کمپر؛ می توانید با یکی از خطوط پشتیبانی و فروش آر اس در ارتباط باشید.

تفاوت قیمت کمپر با استفاده از تجهیزات انحصاری و غیر انحصاری

سیم کشی ها، منابع آب و فاضلاب و مخازن دیگر، پنل های خورشیدی، اینورتورها، باتری‌ها، چوب مخصوص به کار رفته در خودرو، چرم، رنگ، چسب، لوله های انتقال آب و برق و دیگر تجهیزات این چنینی، از جمله مواردی هستند که از هر جایی قابل پیگیری نمی‌باشند.

برای مثال این که چه چوبی در یک کمپر مورد استفاده قرار بگیرد؛ و اینکه چوب را چه نجاری و با چه دست‌ مزدی آماده سازی کند؛ و چه رنگی به آن زده شود تا نمای دلنشین و لوکس مورد انتظار مشتریان را حاصل کند؛ همگی از جمله مواردی هستند که قیمت تمام شده برای تجهیز یک ون کمپر را دچار تغییر می کنند.

اگر لوازم به کار رفته در یک کمپر به جای لوازم فابریک خودش، لوازم آشپزخانه ‌ی خانگی باشد؛ یا اگر از سایه بان های مغازه ای به جای سایه بان اصلی ون کمپر استفاده شود؛ قیمت تمام شده ی تجهیز یک ون کاملا متفاوت می شود.

شارژ کنترلر mppt چیست؟

یک مبدل تبدیل جریان DC به DC برای سیستم برق خورشیدی است. وظیفه ی اصلی آن کنترل ولتاژ برق مستقیم دریافتی از پنل های خورشیدی برای برخورداری از جریان شارژ استاندارد تر در باتری های خورشیدی است.

دیمر چیست؟

دیمر وسیله ای است که جهت کنترل ولتاژ دستگاه های برقی متصل به برق شهری استفاده می شود. دستگاه هایی همانند پیچ گوشتی برقی و سنگ فرز؛ که دیمر در آن‌ها به صورت سری قرار گرفته و وظیفه کنترل ولتاژ را به عهده می گیرد.

در خودروی کمپر معمولا از دیمر برای کنترل جریان ورودی سیستم نور پردازی داخلی و خارجی کمپر استفاده می شود. به این صورت سر نشینان می توانند کنترل کامل روی میزان روشنایی هر یک از تجهیزات نور پردازی نصب شده روی کمپر داشته باشند.

فن سقفی دمنده و مکنده چیست؟

یکی از اساسی ترین تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد تهویه مناسب در فضای ون می باشد. تعبیه و نصب آن در صورت وجود فضای کافی در ون کمپر، یکی از اقدامات الزامی در ساخت کمپر است.

این محصول به طور بی قید و شرط روی ون های کمپر هیوندای H350 نصب می شود؛ و یکی از مهم ترین بخش های فرایند و سیستم تهویه هوا در کمپر های هیوندای H350 است.

قیمت ماشین های کمپینگ یا کمپر چگونه تعیین می شود؟

در ابتدا باید به این موضوع توجه داشت که قیمت ون مسافرتی یا ون خانه ای بر اساس سری ساخت منتخبی که برای ساخت کمپر از آن استفاده می شود؛ تعیین خواهد شد. برای مثال در آر اس گروپ – RSIGP، قیمت هیوندای H350 کمپر دقیقا بر اساس قیمت هیوندای H350 صفر در بازار ایران تعیین می شود.

قیمت ماشین کمپر مسافرتی؛ همان قیمت ماشین کمپر به علاوه لوازم کمپر است. بازه ی زمانی منتخب مشتریان برای تحویل ماشین کمپر نیز؛ آخرین موردی است که در تعیین قیمت ماشین ون کمپر مسافرتی تغییرات به سزایی ایجاد می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

یک پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی نشان گذاری شده اند *

مطالب مرتبط

 • همه
 • آفرود
 • تجهیزات کمپر
 • تشریفات
 • خدمات خاص
 • کمپر
 • همه
 • آفرود
 • تجهیزات کمپر
 • تشریفات
 • خدمات خاص
 • کمپر
سبد خرید
Call Now Button