Car Lighting

نورپردازی ماشین - نورپردازی خودرو

مزایای استفاده از کیت نورپردازی ماشین

استفاده از کیت نورپردازی ماشین، بهترین راه برای ارتقای نورپردازی ماشین شما به یک سطح بالاتر از نسخه‌ی فابریک آن است. اگر از چراغی که توسط کارخانه در سقف اتومبیل شما تعبیه شده است؛ خسته شده‌اید، یکی از بهترین راهکارهای مورد نظر برای شما؛ استفاده از کیت نورپردازی شخصی‌سازی شده ماشین  است.

 همچنین امروزه وضعیت ظاهری و زیبایی خودرو برای بسیاری از رانندگان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یکی از راه های زیباسازی خودرو؛ استفاده از سیستم نورپردازی خاص ماشین، استفاده از هدلایت؛ نصب سقف کهکشانی و ارتقای نورپردازی خارجی خودرو است.

به کمک کیت نورپردازی ماشین، می‌توانید فضای داخلی و خارجی اتومبیل خود را سفارشی‌سازی کرده و حس لوکسی را در اتومبیل خود ایجاد کنید. یا می‌توانید با نسخه دیگری از کیت نورپردازی ماشین یک حس کلاسیک، همراه با آرامش را تجربه کنید. حس تداعی شده برای شما، بر اساس انتخاب‌هایی است؛ که شما در استفاده از سیستم نورپردازی خودرو خواهید داشت.

چگونه می‌توان سیستم نورپردازی ماشین را ارتقا داد؟

نورپردازی خودرو شامل مجموعه‌ای از چراغ‌های LED می‌باشد؛ که اطراف فضای داخلی ماشین و زیر داشبورد کار می‌شود. برای اجرای نورپردازی ماشین، باید به چند مورد اساسی توجه کرد. در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم. یکی دیگر از خدماتی که ما در آر اس گروپ – RSIGP به مشتریان عزیزمان ارائه می‌کنیم؛ شخصی‌سازی و ارتقای نورپردازی ماشین می‌باشد.

ارتقای سیستم نورپردازی ماشین

جهت نورپردازی

بسته به نوع خودرو شما، جهت و مسیر کیت نورپردازی خودرو شما متفاوت خواهد بود. برای هر خودرو باید از روشی خاصی استفاده شود. به نحوی که فضای ماشین را زیبا کند و در عین حال باعث اذیت شدن چشم راننده و سرنشینان هم نشود.

اما معمولا کیت نورپردازی اتومبیل در اطراف داشبورد و زیر صندلی‌ها و یا زیر ماشین تعبیه می‌شوند. کارشناسان ما در RSIGP، می‌توانند به شما کمک کنند تا به بهترین نحو کیت نورپردازی اتومبیل خود را انتخاب و نصب کنید.

کیفیت محصولات نورپردازی

بدون شک یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب سیستم نورپردازی داخل اتومبیل؛ کیفیت آن است. هرچند نورپردازی، جلوه بسیار زیبایی به ماشین شما می‌بخشد، اما در صورت استفاده از جنس نامرغوب ممکن است سریعا دچار آسیب شود. حداقل آسیبی که به خودرو وارد می‌شود، معیوب شدن سیستم برق خودرو می‌باشد.

میزان نور و کنترل از راه دور

برخی افراد تمایل دارند میزان نور سیستم نورپردازی خودرو آنان کم باشد و یا رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنند. اگر شدت رنگ سیستم نورپردازی خودرو تنظیم نباشد، قطعا برای چشمان برخی رانندگان و سرنشینان اذیت کننده خواهد بود.

سیستم نورپردازی خودرویی که RSIGP ارائه می‌دهد دارای قابلیت تنظیم میزان روشنایی می‌باشد. همچنین به وسیله کنترلر سیستم کنترل از راه دور آن، می‌توانید نور دلخواه خود را انتخاب کنید.

نورپردازی درب خودرو

سقف کهکشانی

سقف کهکشانی برای اولین بار توسط شرکت رولز رویس به مشتریان ارائه شد. پس از آن این ایده به سرعت فراگیر شد و بسیاری از تولیدکنندگان خودرو این آپشن لوکس را به خودرو خود اضافه کردند.

سقف کهکشانی یک پرژکتور بسیار کوچک است که داخل خودرو شما تعبیه شده و در تاریکی جلوه بسیار زیبایی از آسمان شب را بر روی سقف خودرو شما نمایان می‌سازد.

سقف کهکشانی خودرو باعث می‌شود حس و حال آسمان کویر را در ماشین خود تجربه کنید. برای مشاهده نمونه سقف کهکشانی کار شده در خودرو، تصاویر موجود در همین صفحه را مشاهده نمایید.

هدلایت و چراغ های جلو و عقب

اگر شما هم اهل کمپبنگ و آفرود هستید بدون شک در جاده‌های تاریک رانندگی کرده‌اید. یا در هنگام کمپ کردن در جنگل و کویر و دیگر مناطق طبیعی با مشکل نور در هنگام شب مواجه شده‌اید.

با ارتقای چراغ‌های جلو و عقب خودرو خود می‌توانید رانندگی ایمنی را در شب تجربه کنید. همچنین با کمک هدلایت می‌توانید از کمپ کردن در تاریکی طبیعت، لذتی دوچندان ببرید.

برای مشاهده خدمات نصب هدلایت و ارتقای چراغ های جلو و عقب خودرو؛ ادامه تصاویر موجود در این صفحه را مشاهده کنید.

Toyota Landcruiser Full Interior Lighting & Galaxy Roof Design

پروژه کامل نورپردازی ماشین داخلی خطی، نقطه‌ای و ستاره‌ای در سقف تویوتا لندکروزر

Mercedes Benz E350 Full Interior Lighting Design

پروژه کامل نورپردازی خودرو داخلی خطی و نقطه‌ای مرسدس بنز E350

BMW Z4 Full Interior Lighting Design

پروژه کامل نورپردازی ماشین داخلی خطی و نقطه‌ای BMW Z4

Mitsubishi Outlander Full Interior Lighting Design

پروژه کامل نورپردازی خودرو داخلی خطی و نقطه‌ای میتسوبیشی آوتلندر

Door StarLighting Design

نورپردازی ماشین با طرح ستاره‌ای داخل درب

Honeycomb Special Roof Lighting Design

نورپردازی خودرو طرح خاص طرح لانه زنبوری سقف

Door Line Interior Lighting Design

نورپردازی ماشین با طرح خطی داخل درب

Outdoor Hidden Lighting

نورپردازی خودرو مخفی زیر دستگیره بیرون درب

Car Lighting

نورپردازی اتومبیل

در نورپردازی اتومبیل به سبک آر اس ، منبع نوری بطور کامل مخفی می باشد و فقط هاله نور از قسمت های مختلف نورپردازی شده نمایان است و با اپلیکیشن موبایل شدت آن کم و زیاد و تا 16 میلیون پیکسل تغییر رنگ دارد این گونه نور پردازی ها درشکل های متنوع خطی ، نقطه ای ، ستاره ای طراحی و اجرا می شود

Toyota Landcruiser full Interior Lighting & roof starlighting

پروژه کامل نورپردازی داخلی خطی و نقطه ای و ستاره ای سقف تویوتا لندکروزر به سبک آر اس

Mercedes benz E 350 full Interior Lighting

پروژه کامل نورپردازی داخلی خطی و نقطه ای مرسدس بنز ای 350 به سبک آر اس

BMW Z4 full Interior Lighting

پروژه کامل نورپردازی داخلی خطی و نقطه ای ب ام و زد 4 به سبک آر اس

mitsubishi outlander full Interior Lighting

پروژه کامل نورپردازی داخلی خطی و نقطه ای میتسوبیشی آوتلندر

door starLighting

نورپردازی ستاره ای داخل درب

Honeycomb special roof lighting

نورپردازی خاص طرح لانه زنبوری سقف

door line interior lighting

نورپردازی خطی داخل درب

Outdoor Hidden Lighting

نورپردازی مخفی زیر دستگیره بیرون درب

سوالات متداول

کیفیت کیت‌های نورپردازی مورد استفاده در ماشین چه‌قدر مهم است؟

برخی از اجناس بی کیفیت، با کوچکترین ایراد برق ماشین آسیب می‌بینند و یا دربعضی از قسمت ها دچار قطعی و خاموشی می‌شوند. این قضیه جلوه بدی به نورپردازی داخل خودرو شما می‌دهد. همچنین سیستم نورپردازی خارجی خودرو و نور زیر ماشین در مواقع بارندگی می‌تواند به راحتی آسیب ببیند.

ویژگی‌های کیت نورپردازی خودرو چیست؟

کیت نورپردازی زیر خودرو به شما امکان می‌دهد رنگ های منحصر به فردی را به قسمت زیرین بدنه خودرو خود اضافه کنید. کیت نورپردازی زیر اتومبیل تیم RSIGP از مواد ضد آب و بادوام ساخته شده‌اند و درمواقع بارندگی و عبور از مسیرهای آبی هیچگونه آسیبی نمی‌بیند.

چگونه از خدمات نورپردازی خودرو آر اس استفاده کنیم؟

همکاران ما در RSIGP اینجا هستند تا در انتخاب بهترین محصول برای نورپردازی اتومبیل به شما عزیزان کمک کنند. برای دریافت اطلاعات انواع کیت نورپردازی خودرو از طریق یکی از کانال‌های ارتباطی با واحد پشتیبانی یا فروش آر اس گروپ ارتباط برقرار کنید.

آیا خدمات دیگری هم در آر اس ارائه می‌شود؟

بله، همزمان با ارائه خدمات نورپردازی ماشین؛ خدماتی از جمله کاور بدنه خودروصندلی برقی خودروتعویض و شخصی سازی کمربندی ایمنی خودروتجهیزات و سقف جیر خودرو – صافکاری بدون رنگ یا صافکاری PDR – رنگ و نقاشی ماشین – ترمیم و تعمیر و رنگ آمیزی رینگ – دیزاین داخلی ماشین و دیتیلینگ و صفرشویی خودرو تقدیم حضور شما عزیزان می‌شود.