چگونه اقامتگاه و کمپ سایت پیدا کنیم؟

خانه » بلاگ » چگونه اقامتگاه و کمپ سایت پیدا کنیم؟

بهترین اپلیکیشن جست و جوی کمپ سایت در دنیا چیست؟

همیشه برای صاحبان خودرو های کمپر این سوال مطرح است که چگونه می توانند هم در ایران؛ و هم در خارج از ایران محل مناسبی را برای کمپینگ پیدا کنند. محلی که جهت اسکان و استفاده از امکانات کمپ سایت مورد استفاده قرار بگیرد و تجربه ای دلنشین از سفر کمپینگ را برای کمپر ها میسر کند.

معرفی اپلیکیشن پارک فور نایت - park4night برای پیدا کردن کمپ سایت و اقامتگاه

اپلیکیشن پارک فور نایت – park4night

انتخابی طلایی برای کمپر ها در ایران و سراسر دنیا. یکی از بهترین راه حل ها برای هر کمپری؛ استفاده از اپلیکیشنی است که هم اقامتگاه و کمپ سایت های نزدیک به شما را نمایش می دهد؛ هم امکانات موجود در آن ها را در اختیارتان می گذارد.

برخورداری از سیستم نظر سنجی

علاوه بر این اطلاعات، نظرات افرادی که به آن کمپ سایت یا اقامتگاه سفر کردند هم؛ قابل مشاهده می باشد. نظرات افرادی که در کمپ سایت مورد نظر اسکان یافتند قابل مشاهده است؛ تا مشخص شود این مکان چه قدر قابل اعتماد و مورد اطمینان کمپر هاست.

چنین قابلیتی فرصت خوبی را در اختیار کمپر ها قرار می دهد تا قادر به ارزیابی اقامتگاه و کمپ سایت های نزدیک به خودشان باشند؛ و بهترین گزینه ممکن از نظر کیفی را انتخاب کنند.

پلت فرم ها و قابلیت های پارک فور نایت

این اپلیکیشن برای هر دو پلتفرم اندروید و ios تعبیه شده؛ و قابل استفاده در داخل و خارج از ایران می باشد. استفاده از آن آسان است و در ادامه همین مطلب به معرفی قابلیت های مختلف این نرم افزار می‌پردازیم.

بر کسی پوشیده نیست که این اپلیکیشن با استفاده از GPS کار می کند؛ و به پیدا کردن اقامتگاه های نزدیک به شما عزیزان کمک می‌کند. می توان از فیلتر های مختلفی برای پیدا کردن اقامتگاه رایگان یا برخوردار از هزینه (پولی) استفاده کرد.

رابط کاربری park4night

در زیر تصویری از نسخه تحت وب اپلیکیشن park4night وجود دارد؛ که برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با محیط و رابط کاربری این اپلیکیشن ارائه شده. لازم به ذکر است که تصویر مورد نظر از نسخه دسکتاپ پارک فور نایت – park4night تهیه و ارائه شده است.

کانال های ارتباطی اینستاگرام، لینکد این، یوتوب و فیس بوک اپلیکیشن نیز از طریق سایت و اپلیکیشن قابل دسترسی هستند؛ که تازه ترین اخبار آپدیت و قابلیت های نرم افزار را برای شما عزیزان به اشتراک می گذارند.

پیدا کردن کمپت سایت و اقامتگاه در نسخه وب پارک فورنایت - park4night

فیلتر های اپلیکیشن و قابلیت جستجوی مکان ها

فیلتر های قابل استفاده در پلت فرم park4night به گونه ای تعبیه شدند؛ که شما علاوه بر رایگان بودن یا نبودن اقامتگاه، قادر به نمایش کمپ سایت ها را بر اساس فاکتور های دیگری نیز هستید. شما می توانید بر اساس فاصله – Distance، سال ساخت – Creation Date یا ترتیب حروف الفبای نام خیابان‌ها – Locality, street name؛ شیوه معرفی اقامتگاه و کمپ سایت ها را طبقه بندی کنید.

فیلتر فاصله – Distance یکی از کارآمد ترین فیلتر های ممکن در این اپلیکیشن است. این فیلتر کمپ سایت ها را به ترتیب از نزدیک ترین مورد به لوکیشن فعلی خودتان را به شما نمایش می دهد. تصاویر، کامنت ها و ارزیابی کیفی هر یک از لوکیشن های ثبت شده در نرم افزار نیز به راحتی در کنار توضیحات آن ها قابل دسترسی هستند.

قابلیت جستجوی اپلیکیشن park4night

قابلیت سرچ لوکیشن ها بر اساس نام ثبت شده ی آن ها در مپ – Map؛ در بخش جستجوی اپلیکیشن نیز وجود دارد. این قابلیت، نزدیک ترین نتایج به نام وارد شده توسط شما در نوار جستجو را در اختیارتان قرار می دهد.

هم چنین امکان جستجوی دستی از روی نقشه نیز وجود دارد؛ که با بزرگ نمایی یا کوچک کردن نقشه روی هر دو نسخه موبایل و کامپیوتر، قابل مشاهده است. با انجام این کار کلیه اقامتگاه ها و کمپ سایت هایی که می توانید در آن اسکان داشته باشید؛ برای شما به نمایش در می آیند.

آدرس سایت اپلیکیشن پارک فور نایت park4night:

https://park4night.com/en

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی نشان گذاری شده اند *

مطالب مرتبط

 • همه
 • آفرود
 • تجهیزات کمپر
 • تشریفات
 • خدمات خاص
 • کمپر
 • همه
 • آفرود
 • تجهیزات کمپر
 • تشریفات
 • خدمات خاص
 • کمپر
سبد خرید
Call Now Button