چگونه یک کمپر مدرن طراحی می کنیم؟

خانه » بلاگ » چگونه یک کمپر مدرن طراحی می کنیم؟

چالش های موجود در طراحی مدرن ون کمپر چیست؟

یکی از قدیمی‌ترین فرم‌های ممکن در طراحی کمپر ها استفاده از طراحی است که از چوب‌های در هم تنیده تشکیل شده است. قطعا شما هم مثل دیگر مشتریان کمپر، از چنین فضاهایی که شباهت بسیار زیادی به کلبه‌های قدیمی دارند، خسته شده‌اید.

مطمئنا در اینترنت برای پیدا کردن طرح های مدرن و دلباز برای ون کمپر پرداخته‌اید. طراحی که در آن از رنگ‌های روشن استفاده شده باشد و متریال بکار رفته در آن چیزی به غیر از چوب باشد. همچنین از طراحی مدرنی برخوردار باشد که فضای آن را از حالت شبیه به کلبه‌های چوبی قدیمی در آورده باشد. در ادامه به فاکتورهایی که اصول طراحی مدرن برای ون کمپر را رقم می‌زنند می‌پردازیم.

 

 

نمای داخلی از طراحی و ساخت کمپر ون

اصول طراحی مدرن در ساخت کمپرهای آر اس چیست؟

یکی از مواردی که ما در آر اس گروپ شدیدا به فکر آن هستیم، استفاده از جدیدترین متد روز دنیا تا حد ممکن است. این موضوع هم برای ساخت و تجهیز کمپر صدق می‌کند و هم برای ساخت و تجهیز دیگر پروژه‌های دیگر آر اس.

موردی که در چند سال اخیر شدیدا روی آن مطالعه و مانور داشته‌ایم، طراحی کمپرهای مدرن با متریال و رنگ بندی است که متناسب با سلیقه تمام مشتریان باشد؛ در عین حال آپشن های متغیری هم داشته باشد تا سلیقه و نظر مشتری تا حد امکان در آن‌ها رعایت شود.

 

نمای داخلی پذیرایی از طراحی ون کمپر

فاکتورهای تاثیرگذار در طراحی پیشنهادی ون کمپر چیست؟

یکی از اولین فاکتورهایی که در طراحی ون کمپر ملاک و مد نظر قرار داده می‌شود، گنجایش تعداد سرنشینان ون کمپر و اولویت‌های الزامی در ساخت هر کمپر می‌باشد. بر اساس این اولویت‌های الزامی و تعداد سرنشینان، نقشه اولیه و طراحی پیشنهادی به مشتری ارائه می‌شود.

 

نمای داخلی از تجهیزات ظرفشویی و لباسشویی کمپر ون

اولویت های مشتریان چه تاثیری در طراحی و نقشه اجرایی ون کمپر دارد؟

انتخاب اولویت‌ها توسط مشتری، یکی از مواردی است که بطور مستقیم روی طراحی نقشه ون کمپر تاثیر می‌گذارد. برای مثال در صورتی که استقرار ماشین لباسشویی در کمپر یکی از اولویت‌های الزامی مشتری باشد؛ بدلیل فضایی که ماشین لباسشویی از فضای داخلی کابین اشغال می‌کند، نقشه اجرایی کمپر تغییر می‌یابد.

تعداد تخت و تجهیزات مخصوص خواب سرنشینان و محل نشیمن و نوع نشیمن انتخابی توسط مشتری؛ از دیگر متغیرهایی هستند که طراحی پیشنهادی و نقشه اجرایی ون کمپر را بطور مستقیم تحت تاثیر قرار می‌دهند. این متغیرها از جمله مواردی هستند که از دلباز بودن طراحی کمپر کاسته و به فضای نشیمن و خواب کمپر اضافه می‌کنند.

نمای داخلی از طراحی کمپر ون

چگونه مشتریان در طراحی کمپر به ما کمک می‌کنند؟

در طراحی و پیاده سازی یک کمپر مدرن، بیشترین چیزی که ما را یاری می‌کند؛ دانستن و بررسی اولویت ها و امکانات الزامی کمپر است که یک مشتری در یک ون نیاز دارد. این موضوع علاوه بر یاری کردن ما، باعث می‌شود که بتوانیم به اشتراک نظر بسیار خوبی با مشتری برسیم.

نمای بیرونی از ساخت کمپر هیوندای h350

مثالی از استانداردهای طراحی یک کمپر مدرن در آر اس

برخورداری از یک کابین حمام استاندارد از امکانات الزامی است که یک ون کمپر مدرن باید از آن برخوردار باشد. کابینی که هم جای کافی برای استحمام را داشته باشد و هم فضای لازم برای استفاده از سرویس بهداشتی.

یکی از اصول طراحی کمپر مدرن که در آر اس رعایت می‌شود، طراحی کابین حمام یک تکه تمام فایبر گلس بهداشتی است. در طراحی این کابین کلیه مشکلات صنعت تجهیز کمپر تا امروز توسط ما رفع شده است. کابینی با ارتفاع 192 و ابعاد 80 در 80 سانتی متر تعبیه شده و توالت فرنگی برقی رگیولار ریلی (کشویی) در آن تعبیه شده است.

چه نکاتی در طراحی کمپر مهم است؟

قطعا اندازه یک خودرو ون در طراحی کمپر مهم و حیاطی است. وقتی صحبت از طراحی یک کمپر به میان می‌آید، ابعاد و سایز خودرویی که قرار است به عنوان کمپر از آن استفاده شود مهمترین رکن و فاکتور تاثیرگذار در طراحی کمپر است.

گاها مشاهده می‌شود که مشتریان حین جستجو در اینترنت برای پیدا کردن طراحی های مورد نظرشان دچار سردرگمی می‌شوند. گاهی این سردرگمی به این شکل است که می‌خواهند نقشه به کار رفته در طراحی اتوبوس های سایز بزرگ تجهیز شده‌اند را با خودروی کمپر خود میکس کنند؛ به عبارت دیگر به دنبال این هستند که مخلوطی از طرح‌های مختلف را در خودروی خود اجرا و پیاده سازی کنند.

در این عنوان سعی شده است که بخشی از نقشه های مختلف در سایزهای مختلف از آر وی کمپر ها را با توضیحات لازم ارائه کنیم. کلیه این اطلاعات برای ساده سازی فرایند انتخاب برای مشتریان عزیزمان به انجام رسیده است.

نمای داخلی حمام و دستشویی در ساخت کمپر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

2 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی نشان گذاری شده اند *

مطالب مرتبط

 • همه
 • آفرود
 • تجهیزات کمپر
 • تشریفات
 • خدمات خاص
 • کمپر
 • همه
 • آفرود
 • تجهیزات کمپر
 • تشریفات
 • خدمات خاص
 • کمپر
سبد خرید
Call Now Button