Electric car seat

صندلی برقی ماشین

صندلی برقی خودرو

فناوری صندلی برقی ماشین

در دنیای امروزی، فناوری بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما می‌باشد. فناوری و تکنولوژی‌های مختلف، به ما در فراهم کردن آسایش و راحتی برای خود و دیگران؛ کمک می‌کنند. خودرویی که از آن استفاده می‌کنیم نیز؛ از این مسئله مستثنی نیست. صندلی برقی ماشین، یکی از این فناوری هایی می‌‎باشد.

فناوری که راحتی و آرامش را در جاده برای ما به ارمغان آورده است. تکنولوژی که سفر را برای ما لذت بخش‌تر می‌کند. از سوی دیگر، ظاهر بسیار جذاب این صندلی‌ها؛ زیبایی دوچندانی به خودرو ما می‌بخشد.

در رانندگی طولانی مدت، کشش ماهیچه‌ها یک امر اجتناب ناپذیر است. این موضوع ممکن است باعث خستگی ذهنی؛ و وارد شدن آسیب به کمر و گردن، شانه‌ها و دیگر عضلات بالاتنه و میان‌تنه شود.

با استفاده از صندلی برقی خودرو؛ می‌توانید ارتفاع، زاویه و موقعیت صندلی خودرو را، طبق ارگونومی بدن؛ طوری تنظیم کنید، تا کمترین فشار جسمی و ذهنی ممکن، به شما وارد شود.

صندلی برقی ماشین چیست؟

صندلی‌ برقی خودرو، نوعی صندلی می‌باشد که داری اهرم، دکمه‌ها و سوئیچ‌هایی است؛ که به سرنشینان اجازه می‌دهد تا ارتفاع و موقعیت صندلی خودرو را به راحتی تنظیم کنند. علاوه بر این، راننده با تنظیم صندلی خود، می‌تواند تسلط بهتری روی فرمان و جاده داشته باشد.

از طرفی دیگر صندلی برقی ماشین به خاطر طراحی زیبای آن، ظاهری بسیار جذاب و چشم نواز به کابین خودرو می‌بخشد. با نصب صندلی برقی ماشین، به راحتی جذابیت استفاده از خودرو خود را افزایش می‌دهید.

نحوه عملکرد صندلی برقی خودرو

صندلی برقی ماشین توسط یک موتور الکتریکی کار می‌کند. این موتور الکتریکی از یک سو توسط رشته سیم‌هایی، به سیستم الکتریکی خودرو متصل است؛ تا از آن تغذیه کرده و از سوی دیگر به دکمه‌ها و سوئیچ‌های صندلی متصل است؛ تا کنترل عملکرد صندلی را در اختیار سرنشینان قرار دهد.

هرکدام از تنظیمات روی کنترل پنل صندلی برقی خودرو؛ مختص به یک ویژگی خاص از صندلی برقی اتومبیل است. عملگرهایی مانند تغییر ارتفاع، تغییر موقعیت صندلی و یک سری ویژگی که برای آسودگی سرنشینان تعبیه شده است.

ویژگی‌های صندلی برقی اتومبیل

صندلی برقی ماشین، درکنار ظاهر زیبا و جذابی که نسبت به صندلی‌های معمولی ماشین دارد؛ از ویژگی‌های مختلفی برخوردار است.

صندلی برقی اتومبیل علاوه بر تنظیم موقعیت صندلی، از ویژگی‌های دیگری نیز برخوردار است. ویژگی‌هایی که سهولت و راحتی بسیار بیشتری را برای سرنشینان خودرو فراهم می‌کند.

در انتهای همین صفحه به توضیحات تکمیلی و سوالات متداول پیرامون صندلی برقی ماشین خواهیم پرداخت؛ لطفا برای اطلاعات بیشتر به بخش انتهایی صفحه مراجعه فرمایید؛ و اطلاعات مربوطه را مطالعه فرمایید.

در صورت برخورداری از سوال یا ابهامی در ارتباط با هر یک از ویژگی های صندلی برقی خودرو؛ از طریق یکی از راه‌های ارتباطی، با واحد فروش و پشتیبانی آر اس تماس حاصل فرمایید. ما پاسخگوی کلیه سوالات و ابهامات شما عزیزان خواهیم بود.

The project of converting ordinary car seats into full electric Lexus black leather seats

پروژه تبدیل صندلی‌های معمولی به صندلی برقی لکسوس چرم مشکی

The project of converting normal car seats to fully electric Lexus brown leather

پروژه تبدیل صندلی‌های معمولی به صندلی برقی لکسوس چرم قهوه‌ای

The project of converting normal car seats to fully electric Lexus brown leather

پروژه تبدیل صندلی‌های معمولی به صندلی برقی تشریفات 4 نفره چرم قرمز

The project of converting ordinary car seats into full electric 4-seater red leather seats

پروژه تبدیل صندلی‌های معمولی به صندلی برقی تشریفات 4 نفره چرم قهوه‌ای

The project of converting ordinary car seats to full Lexus LX 570 model 2021 - orange leather

پروژه تبدیل صندلی‌های معمولی به صندلی برقی لکسوس ال ایکس 570 مدل 2021 - چرم نارنجی

The project of converting normal car seats to fully electric MBS 2022 design - Nescafé leather

پروژه تبدیل صندلی‌های معمولی به صندلی برقی طرح ام بی اس 2022 - چرم نسکافه‌ای

Electric car seat

صندلی برقی اتومبیل

تعویض صندلی دستی با فول برقی ماشین

The project of converting ordinary car seats into full electric Lexus black leather seats

پروژه تبدیل صندلی های معمولی خودرو به فول برقی لکسوس چرم مشکی

The project of converting normal car seats to fully electric Lexus brown leather

پروژه تبدیل صندلی های معمولی خودرو به فول برقی لکسوس چرم قهوه ای

The project of converting ordinary car seats into full electric 4-seater red leather seats

پروژه تبدیل صندلی های معمولی خودرو به فول تشریفات برقی 4 نفره چرم قرمز

The project of converting ordinary car seats into full electric 4-seater brown leather seats

پروژه تبدیل صندلی های معمولی خودرو به فول تشریفات برقی 4 نفره چرم قهوه ای

The project of converting ordinary car seats to full Lexus LX 570 model 2021 - orange leather

پروژه تبدیل صندلی های معمولی خودرو به فول لکسوس ال ایکس 570 مدل 2021 - چرم نارنجی

The project of converting normal car seats to fully electric MBS 2022 design - Nescafé leather

پروژه تبدیل صندلی های معمولی خودرو به فول برقی طرح ام بی اس 2022 - چرم نسکافه ای

توضیحات تکمیلی و سوالات متداول

سیستم دوگانه صندلی برقی ماشین

این نوع صندلی برقی خودرو، یک کنترل پنل دوگانه را در اختیار شما قرار می‌دهد. این کنترل پنل، دو صندلی جلو را تنظیم می‌کند. در بعضی موارد، کنترل پنل صندلی‌های برقی ماشین، تنها تنظیمات سمت راننده را ارائه می‌دهند. در استفاده از این نسخه، راننده می‌تواند هر دو صندلی را تنظیم کند.

به کمک این ویژگی، اگر سرنشین به هر دلیلی (خواب بودن، کهولت سن، بیماری و غیره)، نتواند صندلی خودرو را تنظیم کند؛ راننده می‌تواند این عمل به انجام برساند.

حافظه داخلی صندلی برقی خودرو

در این مدل از صندلی برقی خودرو، شما می‌توانید موقعیت فعلی صندلی برقی ماشین را به صورت یک پروفایل ذخیره کنید.

این آپشن برای خانواده‌هایی مناسب است، که از یک ماشین استفاده می‌کنند؛ و هر کدام از سرنشینان خودرو، صندلی ماشین را در موقعیت خاصی قرار می‌دهند، بسیار مناسب است.

با عوض شدن راننده، شخص مورد نظر به راحتی صندلی برقی اتومبیل را به حالتی که قبلا ذخیره کرده است؛ باز می‌گرداند. اینکار به طرز معجزه آسایی در مجموع زمان هدر رفته روزانه افراد صرفه‌جویی می‌کند.

سیستم گرم کننده صندلی برقی اتومبیل

این نوع صندلی برقی ماشین از یک سیستم گرم کننده در زیر صندلی، برای گرم کردن سرنشین استفاده می‌کند. علاوه بر آن، این مدل از صندلی برقی خودرو، از ترموستاتی برخوردار است که از گرمای بیش از حد آن جلوگیری کند. در فصل زمستان، این ویژگی باعث می‌شود، سرنشینان خودرو به هیچ عنوان سرما را در ماشین حس نکنند.

ماساژور صندلی برقی ماشین

برخی از انواع صندلی برقی خودرو، برخوردار از سیستم ماساژور هستند. با روشن کردن ماساژور صندلی، می‌توانید به آرامش برسید و لذت بالایی در طول سفر خود را تجربه کنید.

علاوه بر این، چنین مکانیزمی باعث جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی راننده در مسیرهای طولانی می‌شود. ماساژور صندلی برقی ماشین، معمولا از طریق چرخش بالا به پایین یا باد کردن و تخلیه هوا در صندلی انجام می‌شود.

عاملی که در این فرایند باعث پیشگیری از خواب آلودگی راننده می‌شود؛ استانداردسازی (نُرمالایز کردن) فشار خون راننده است. فرایندی که با استفاده از ماساژور صندلی برقی ماشین برای راننده ایجاد می‌شود.

آیا خدمات دیگری در آر اس ارائه می‌شود؟

بله، همزمان با ارائه خدمات صندلی برقی ماشین؛ خدماتی از جمله نورپردازی ماشینکاور بدنه ماشینتعویض و شخصی سازی کمربندی ایمنی ماشینتجهیزات و سقف جیر ماشین – صافکاری بدون رنگ یا صافکاری PDR – رنگ و نقاشی خودرو – ترمیم و تعمیر و رنگ آمیزی رینگ – دیزاین داخلی ماشین و دیتیلینگ و صفرشویی اتومبیل تقدیم حضور شما عزیزان می‌شود.