LEXUS RX350

خدمات فیس لیفت لکسوس RX350

پیش از پرداختن به خدمات و نمونه کارهای فیس لیفت لکسوس RX350؛ کمی به شناخت این خودرو می‌پردازیم. RX350 برای سالیان سال نماد تجمل، راحتی و استفاده از فناوری روز بوده است. این خودرو یک انتخاب محبوب در بین طرفداران خودروهای آفرود محسوب می‌شود.

خودرویی که مدت‌هاست یکی از رقیبان سرسخت خودروهای آفرود روز دنیاست. لکسوس RX350 به کمک طراحی شیک، عملکرد قوی و مجموعه‌ای از آپشن‌های پیشرفته تجربه‌ متفاوتی از رانندگی را برای آفرود سواران به ارمغان می‌آورد.

فیس لیفت لکسوس RX350 چیست؟

در فرآیند فیس لیفت تمامی خودروها، پایبندی به حفظ ماهیت اصلی خودرو در عین بروزرسانی؛ یک مسئله حیاتی است. فیس لیفت لکسوس شامل بررسی دقیق و بروزرسانی قسمت‌های مختلف است؛ تا این خودرو از نظر طراحی، عملکرد و راحتی بهبود پیدا کند. علاوه بر این تجربه بسیار متفاوتی از رانندگی در سفر را، به رانندگان ببخشد.

در طول این فرآیند، با تغییر قسمت‌هایی نظیر چراغ‌ها، سپرها، جلوپنجره و مواردی از این قبیل، نه تنها چیزی از جذابیت لکسوس RX350 کاسته نمی‌شود؛ بلکه زیبایی چشم‌گیر و ظاهری بسیار مدرن به این خودرو بخشیده می‌شود. به آینده سلام کنید و به گذشته احترام بگذارید؛ این ماهیت دقیق فیس لیفت لکسوس RX350 است.

فیس لیفت لکسوس RX350 شامل چه مواردی است؟

بازسازیی نمای بیرونی

لکسوس RX350 به تنهایی از نظر طراحی، یکی از شیک‌ترین خودروهای آفرود در بازار است. در فیس لیفت لکسوس با تغییرات برخی از قسمت‌های آن و همینطور استفاده از کیت بدنه، جذابیت این خودرو دو چندان می‌شود. هم‌چنین در صورت نیاز قسمت‌هایی نظیر سپرها، چراغ‌های جلو و عقب، جلو پنجره و مواردی از این قبیل به‌روزرسانی می‌شوند.

بازسازی نمای داخلی

یکی از تغییراتی که در فیس لیفت لکسوس RX350 رخ می‌دهد، ترمیم و بازسازی نمای داخلی خودرو است. نمای داخلی اتومبیل شما بر اثر استفاده مداوم ممکن است فرسوده شده یا آسیب ببیند. هم‌چنین برخی قسمت‌ها علاوه بر ترمیم نیازمند به‌روزرسانی هستند. در فیس لیفت لکسوس RX350، تودوزی خودرو، روکش صندلی، سقف ماشین و موارد دیگر کاملا بازسازی می‌شوند.

رینگ و لاستیک

در فرآیند فیس لیفت لکسوس RX350، یکی از مواردی که دست‌خوش تغییرات می‌شود؛ رینگ و لاستیک ماشین است. ما در RSIGP با استفاده از بهترین برندهای تولید لاستیک، خودرو شما را برای سفرهای جاده‎ای و آفرود تجهیز می‌کنیم.

این لاستیک‌ها به دلیل طراحی منحصر به فرد و استفاده از متریال مرغوب، بهترین کارایی را در جاده‌ها و آفرود برای شما به ارمغان می‌آورد. اما این مسئله تنها به بهبود کارایی ختم نمی‌شود.

فیس لیفت بدنه

به غیر از بروزرسانی و انجام تغییرات، فیس لیفت لکسوس، شامل ترمیم و بازسازی بدنه خودرو نیز می‌شود. در فرآیند بازسازی بدنه در فیس لیفت لکسوس RX350، رنگ خودرو کاملا ترمیم شده و تمامی خط و خش‌های بدنه بهبود می‌یابد. هم‌چنین در صورت وجود آسیب‌هایی جزیی در بدنه با صافکاری بدون رنگ تمامی این آسیب‌ها برطرف می‌شود.

مزایای فیس لیفت لکسوس RX350

همانطور که گفته شده، خودرو لکسوس RX350 به تنهایی از جذابیت و عملکردی فوق‌العاده برخوردار است. اما انجام فیس لیفت لکسوس عملکرد این خودرو را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این جذابیتی مضاعف به آن می‌بخشد. در ادامه به بررسی مزایای فیس لیفت لکسوس خواهیم پرداخت.

بهبود عملکرد

فیس لیفت لکسوس RX350 با استفاده از کیت بدنه، علاوه بر افزایش زیبایی خودرو باعث بهبود سیستم آیرودینامیک آن نیز می‌شود. این مسئله باعث افزایش راندمان موتور، کاهش مصرف سوخت و کاهش آلایندگی خودرو می‌شود. از طرفی با استفاده از رینگ و لاستیک مرغوب در فیس لیفت لکسوس؛ سیستم تعلیق خودرو بهبود پیدا کرده و لذت رانندگی آفرود را برای شما دو چندان می‌کند.

افزایش ایمنی

افزایش ایمنی، همواره یک فاکتور کلیدی و مهم در فرآیند فیس لیفت ماشین است. یکی از مواردی که در فیس لیفت لکسوس RX350 دست‌خوش تغییرات می‌شود؛ سپرهای جلو و عقب است.

متریال استفاده شده در سپرها از یک آلیاژ مخصوص می‌باشد، که جذابیت خودرو را دوچندان می‌کند. علاوه بر آن، در هنگام برخورد یا تصادفات جاده‌ای؛ ضربه را به خوبی جذب کرده و از آسیب دیدن بدنه خودرو و سرنشینان آن جلوگیری می‌کند.

طراحی مدرن

زیبایی خودرو، همواره برای رانندگان بسیار حائز اهمیت است. در فرآیند فیس لیفت لکسوس RX350؛ با بروزرسانی قسمت‌های مختلف بدنه و همینطور دیزاین داخلی ماشین، جذابیت خودرو را دوچندان می‌کنید.

در این فرآیند با تغییر چراغ‌های جلو و عقب و استفاده از کیت بدنه، نمای بیرونی ماشین تغییرات چشمگیری کرده؛ و ظاهری مدرن و امروزی به خود می‌گیرد.

افزایش ارزش خودرو

بهبود وضعیت ظاهری ماشین و زیبایی، در افزایش ارزش آن تاثیر بسزایی دارد. در فیس لیفت لکسوس RX350؛ با برطرف کردن تمامی ایرادات ظاهری خودرو، مانند ترمیم رنگ و نقاشی، و صافکاری بدون رنگ (PDR)، و بروزرسانی قسمت‌های مختلف خودرو؛ می‌توانید ارزش اتومبیل خود را افزایش دهید تا در بازار رقابت با دیگر خودروهای آفرود روز دنیا باقی بماند.

ما در آر اس گروپ – RSIGP اینجا هستیم تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، متریال درجه یک و با بهره‌گیری از مجرب‌ترین تکنسین‌ها خدمات فیس لیفت لکسوس را به شما عزیزان ارائه دهیم.

BODY KIT FOR LEXUS RX350 from 2012 - UP TO 2021

بادی کیت فیس لیفت بدنه لکسوس RX350 از مدل 2012 به 2021

BODY KIT FOR LEXUS RX350 from 2012 - UP TO 2018

بادی کیت فیس لیفت بدنه لکسوس RX350 از مدل 2012 به 2018

Lexus R350 Interior Design

دیزاین داخلی لکسوس RX350 با چرم قهوه‌ای و دوخت هانی کامپ

BODY KIT FOR LEXUS RX350 from 2012 UP TO 2021

بادی کیت فیس لیفت بدنه لکسوس RX350 از مدل 2012 به 2021

BODY KIT FOR LEXUS RX350 from 2012 UP TO 2018

بادی کیت فیس لیفت بدنه لکسوس RX350 از مدل 2012 به 2018

Lexus R350 Interior Design

دیزاین داخلی لکسوس RX350 با چرم قهوه‌ای و دوخت هانی کامپ

توضیحات تکمیلی و سوالات متداول

چه تغییرات دیگری در بخش طراحی مدرن فیس لیفت لکسوس RX350 رخ می‌دهد؟

هم‌چنین در فیس لیفت لکسوس با تغییر صندلی‌های ماشین، کمربند ایمنی خودرو، نورپردازی داخل ماشین و استفاده از سقف چرم جیر؛ می‌توانید کابین خودرو را شخصی‌سازی کنید؛ تا از راحتی و زیبایی آن در سفرهای جاده‌ای، لذتی دوچندان ببرید.

دیگر مزایای استفاده از فیس لیفت لکسوس RX350 چیست؟

چه به دنبال یک‌سری تغییرات جزیی باشید؛ و چه قصد داشته باشید تا اتومبیل خود را کاملا سفارشی سازی کنید، فیس لیفت لکسوس RX350 به تمامی نیازهای شما پاسخ می‌دهد. با استفاده از این خدمات، نه تنها باعث افزایش جذابیت و بهبود عملکرد اتومبیلتان می‌شوید؛ بلکه عمر مفید آن را نیز افزایش داده و تا سالیان سال از لکسوس RX350 در سفرهای خود استفاده می‌کنید.

از جمله مزایای بازسازی نمای داخلی در فیس لیفت لکسوس RX350 چیست؟

این فرایندها احساس تجمل و راحتی را برای سرنشینان این خودرو به ارمغان می‌آورد. داشبورد خودرو نیز در صورت نیاز، ترمیم و پرداخت می‌شود. هم‌چنین برای افزایش جذابیت کابین خودرو؛ می‌توانید از کیت‌های نورپردازی ماشین و سقف کهکشانی در فیس لیفت لکسوس استفاده کنید.

رینگ‌های استفاده شده در فیس لیفت لکسوس RX350 چه ویژگی‌هایی دارند؟

رینگ‌های استفاده شده در فیس لیفت لکسوس RX350  به دلیل استفاده از آلیاژ خاص، علاوه بر دوام، جذابیت بسیار زیادی به خودرو شما می‌بخشد و نمای بیرونی خودرو را به کلی تغییر می‌دهد.

چه خدمات فیس لیفت دیگری در آر اس گروپ ارائه می‌شود؟

علاوه بر فیس لیفت لکسوس RX350؛ خدمات فیس لیفتی از جمله فیس لیفت تویوتا لندکروزر 200، فیس لیفت تویوتا پرادو 150، فیس لیفت تویوتا هایلوکس و فیس لیفت مرسدس بنز E350 نیز تقدیم حضور شما عزیزان می‌شود.