TOYOTA PRADO 150

فیس لیفت تویوتا پرادو 150

پیش از پرداختن به فیس لیفت تویوتا پرادو کمی به شناخت این مدل می‌پردازیم. تویوتا پرادو 150 نامی شناخته شده در دنیای خودروهای آفرود است. این خودرو مدت‌هاست که به عنوان یک SUV (آفرود) با دوام و قابل اطمینان، مشهور می‌باشد.

خودرویی که هم مناسب رانندگی روزمره در شهر است و هم در مسیرهای آفرود عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد. تویوتا پرادو 150 به خاطر عملکرد بسیار مناسب در آفرود و ویژگی‌های لوکس خود بسیار مشهور است.

این خودرو با عملکرد خوب و طراحی زیبا، طرفداران وفاداری را در میان علاقه‌مندان به خودروهای آفرود به دست آورده است. با این حال مانند هر اتومبیل دیگری برای بهبود عملکرد و افزایش طول عمر؛ این خودرو نیاز به فیس لیفت دارد. در ادامه به بررسی فیس لیفت تویوتا پرادو خواهیم پرداخت.

فیس لیفت تویوتا پرادو چیست؟

فیس لیفت پرادو 150 چندین پیشرفت کلیدی و چشمگیر را معرفی کرده؛ که این اتومبیل را در بین همتایان خود و دیگر خودروهای آفرود متمایز می‌کند.

این فرآیند از طراحی بیرونی خودرو شروع شده و تا طراحی فضای داخلی کابین نیز، ادامه پیدا می‌کند. این فرایند که در مجموع ترکیبی از بهبود عملکرد خودرو، راحتی، کارایی و احساس لوکس بودن را به سرنشینان منتقل می‌کند.

فیس لیفت تویوتا پرادو شامل به روزرسانی‌هایی مانند طراحی جلوپنجره، تغییر چراغ‌های جلو و عقب، تقویت سپرها و مواردی از این قبیل می‌باشد؛ که ظاهری جذاب و مدرن را به این خودرو محبوب می‌بخشد.

چرا از فیس لیفت تویوتا پرادو استفاده کنیم؟

علاوه بر این که فیس لیفت پرادو 150 یک انتخاب شخصی و طبق خواست و سلیقه راننده برای زیبایی آن انجام می‌شود؛ از طرفی هم یک اقدام ضروری برای تویوتا پرادو 150 نیز محسوب.

از زمان عرض این خودرو به بازار ایران نزدیک به 15 سال می‌گذرد. در این مدت خودروهایی با طراحی‌های بسیار مدرن وارد بازار شده‌اند. هم‌چنین در طول این مدت؛ ممکن است ایراداتی به بدنه خودرو و کابین آن وارد شده باشد که با فیس لیفت خودرو به راحتی قابل تعمیر است.

درنتیجه برای حفظ رقابت با خودروهای آفرود روز دنیا؛ استفاده از فیس لیفت تویوتا پرادو، یک امر ضروری است. در ادامه به مواردی در این رابطه اشاره خواهیم داشت.

خداحافظی با طراحی قدیمی

همانطور که اشاره شد، تویوتا پرادو 150 برخلاف عملکرد بسیار مناسبش در جاده‌ها؛ طراحی نسبتا قدیمی دارد. این موضوع یک ضعف محسوب می‌شود، چون امروزه طراحی‌های بسیار مدرنی در بازار وجود دارد. اما نگران نباشید.

با انجام فیس لیفت تویوتا پرادو خودرو شما نه تنها ظاهری بسیار جذاب و چشم‌گیر به خود می‌گیرد؛ بلکه می‌تواند با خودروهای روز دنیا از نظر طراحی و کارایی رقابت کند.

با فیس لیفت ماشین، بروزرسانی‌هایی در قسمت‌های بیرونی و داخلی خودرو شما ایجاد می‌شود که تجربه بسیار متفاوتی از سواری با این خودرو پیدا خواهید کرد.

شخصی‌سازی

در فرآیند فیس لیفت تویوتا پرادو، می‌توانید خودرو خود رو بر اساس سلیقه خود شخصی‌سازی کنید. از انتخاب چراغ‌های جلو و عقب گرفته تا انتخاب سپرها و کیت بدنه، دست شما برای شخصی‌سازی ماشینتان بسیار باز است.

هم‌چنین در فیس لیفت تویوتا پرادو شما می‌توانید نوع صندلی ماشین، روکش صندلی، سقف جیر، تودورزی ماشین و مواردی از این قبیل را نیز انتخاب کنید. با انجام این تغییرات مشاهده خواهید کرد که خودرو شما ظاهری بسیار جدید به خود گرفته و با خودرو قبلی کاملا متفاوت است.

افزایش ارزش خودرو

با انجام فیس لیفت تویوتا پرادو، خودرو شما نسبت به قبل تفاوت بسیار چشمگیری خواهد داشت. هم‌چنین ظاهری بسیار مدرن و جذاب به خود خواهد گرفت.

هم‌چنین در طول این فرآیند ایرادات قبلی به کلی برطرف شده و از بهترین متریال‌های روز دنیا استفاده می‌شود.

این موضوع در چشم خریداران بسیار پررنگ خواهد بود؛ و اگر زمانی قصد فروش اتومبیل خود را داشتید باعث افزایش قیمت آن می‌شود.

مزایای فیس لیفت تویوتا پرادو 150

طراحی مدرن

با فیس لیفت پرادو 150 بروزرسانی‌هایی در خودرو شما ایجاد می‌شود. تغییراتی تمام انتظارات شما از لوکس بودن و کارایی را برآورده می‌کند. در فیس لیفت تویوتا پرادو از کیت بدنه برای بازطراحی یا ریدیزاین نمای بیرونی خودرو شما استفاده می‌شود.

فرایندی که چهره‌ای بسیار مدرن و امروزی به خورو شما می‌بخشد. هم‌چنین تغییر چراغ‌های جلو و عقب و مه شکن‌ها و همین‌طور سپرها، تاثیر به‌سزایی در افزایش جذابیت خودرو شما دارند.

از طرفی فیس لیفت تویوتا پرادو شامل تغییر در دیزاین داخلی اتومبیل شما نیز می‌شود. برای این منظور از کیت نورپردازی داخل ماشین و سقف کهکشانی استفاده می‌شود.

راحتی

 یکی از مواردی که در فیس لیفت پرادو 150 دست‌خوش تغییرات می‌شود؛ صندلی ماشین است. تیم آر اس گروپ – RSIGP با استفاده از صندلی برقی ماشین در فیس لیفت تویوتا پرادو تجربه متفاوتی از سفرهای جاده‌ای را به شما می‌بخشد.

این صندلی‌های خاص و بی نظیر مطابق با ارگونومی بدن انسان طراحی شده‌اند و باعث جلوگیری از خستگی و کمردرد در مسیرهای طولانی می‌شوند. هم‌چنین این صندلی‌ها با بهره‌گیری از آپشن‌های مفید و کاربردی راحتی و آرامش را برای راننده و دیگر سرنشینان خودرو به ارمغان می‌آورد.

امنیت

یکی از مواردی که همواره در فیس لیفت تویوتا پرادو به آن توجه می‌شود حفظ امنیت سرنشینان ماشین است. امروزه طراحی‌های روز دنیا مبتنی بر ایمنی و سلامت سرنشینان می‌باشند؛ که فیس لیفت پرادو 150 از این قاعده مستثنی نیست.

برای این منظور در فرآیند فیس لیفت تویوتا پرادو از سپرهای تقویت شده برای عقب و جلو ماشین استفاده می‌شود. این سپرها به دلیل استفاده از یک آلیاژ خاص و مقاوم، در هنگام برخورد ضربه وارده به بدنه اتومبیل را به خوبی جذب کرده و از آسیب دیدن به خودرو و سرنشینان جلوگیری می‌کنند.

بهبود عملکرد

استفاده از کیت بدنه یکی از انواع تغییرات در طراحی بیرونی در فرآیند فیس لیفت تویوتا پرادو است. این کیت‌ها علاوه بر اینکه زیبایی چشم‌نواز و نمایی مدرن به خودرو می‌بخشند، باعث بهبود سیستم آیرودینامیک ماشین خودرو شده که همین موضوع باعث کاهش سوخت خودرو می‌شود.

از طرفی با به‌روزرسانی جلوپنجره در فیس لیفت پرادو 150، علاوه بر افزایش جذابیت خودرو، هوا در کاپوت بهتر جریان پیدا می‌کند؛ و در خنک شدن موتور تاثیر به‌سزایی دارد. هم‌چنین با استفاده از لاستیک‌های مخصوص و بهره‌گیری از رینگ‌هایی با آلیاژ مرغوب، سیستم تعلیق ماشین نیز به میزان قابل توجهی بهبود می‌یابد.

BODY KIT FOR PRADO 150 from 2010 UP TO 2021

بادی کیت فیس لیفت بدنه و دیزاین داخل تویوتا پرادو از مدل 2010 به 2021 لکسوس دیزاین

BODY KIT FOR PRADO 150 from 2010 UP TO 2021

بادی کیت فیس لیفت بدنه و دیزاین داخل تویوتا پرادو از مدل 2010 به 2021 لکسوس دیزاین

Toyota Prado 150 facelift body kit from 2010 to 2021 model - Full Offroad

بادی کیت فیس لیفت بدنه و دیزاین داخل تویوتا پرادو از مدل 2010 به 2021 فول کیت آفرودی

Toyota Prado FJ150 Interior Conversion Kit 2010 To 2021

فیس لیفت داخلی تویوتا پرادو 150 - تبدیل از مدل 2010 به مدل 2021 - با چرم مشکی و دوخت مشبک

Toyota Prado FJ150 Interior Conversion Kit 2010 To 2021

فیس لیفت داخلی تویوتا پرادو 150 - تبدیل از مدل 2010 تبدیل به 2021 - با چرم مارون و دوخت مشبک

Toyota Prado 2010 Interior Design & new Multimedia

دیزاین داخلی تویوتا پرادو 150 مدل 2010 - با چرم شکلاتی و دوخت مشبک - تعویض سیستم مالتی مدیا

Toyota Prado 2010 Interior Design & new Multimedia

دیزاین داخلی تویوتا پرادو 150 مدل 2010 - با چرم مشکی و دوخت مشبک - تعویض سیستم مالتی مدیا (تسلا)

Toyota Prado 150 facelift body kit from 2010 to 2021 model - Lexus Design kit

بادی کیت فیس لیفت بدنه و دیزاین داخل تویوتا پرادو از مدل 2010 به 2021 لکسوس دیزاین

Toyota Prado 150 facelift body kit from 2010 to 2021 model - Lexus Design kit

بادی کیت فیس لیفت بدنه و دیزاین داخل تویوتا پرادو از مدل 2010 به 2021 لکسوس دیزاین

Toyota Prado 150 facelift body kit from 2012 to 2021 model - Chiron Design kit with full off-road accessories

بادی کیت فیس لیفت بدنه تویوتا پرادو 150 از مدل 2012 به مدل 2021 - کیت شیرون دیزاین

Toyota Prado FJ150 Interior Conversion Kit 2010 To 2021

کیت فیس لیفت داخلی تویوتا پرادو 150 از مدل 2010 تبدیل به 2021 - با چرم مشکی ساده مشبک

Toyota Prado FJ150 Interior Conversion Kit 2010 To 2021

کیت فیس لیفت داخلی تویوتا پرادو 150 از مدل 2010 تبدیل به 2021 - با چرم مارون و دوخت مشبک

Toyota Prado 2010 Interior Design & new Multimedia

دیزاین داخلی تویوتا پرادو 150 مدل 2010 - با چرم شکلاتی و دوخت مشبک – تعویض سیستم مالتی مدیا

Toyota Prado 2010 Interior Design & new Multimedia

دیزاین داخلی تویوتا پرادو 150 مدل 2010 - با چرم مشکی و دوخت مشبک - تعویض سیستم مالتی مدیا (تسلا)

توضیحات تکمیلی و سوالات متداول

بخش طراحی مدرن فیس لیفت تویوتا پرادو شامل چه موارد دیگری می‌شود؟

آیتم‌هایی که امروزه در بسیاری از خودروهای روز دنیا دیده می‌شود. هم‌چنین با استفاده از سقف جیر و ترمیم تودوزی ماشین چهره جدیدی به خودرو بخشیده می‌شود. به گونه‌ای که احساس لوکس بودن را به سرنشینان منتقل می‌کند.

چه نکات ایمنی دیگری در فیس لیفت تویوتا پرادو رعایت می‌‍‌شود؟

با تقویت چراغ‌های جلو در فیس لیفت پرادو 150 میدان دید راننده به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد که این موضوع باعث می‌شود که اگر حادثه‌ای در مسیرهای بیرون جاده‌ای رخ داده باشد؛ راننده سریعا متوجه شده و به موقع واکنش نشان دهد. هم‌چنین تقویت مه‌شکن‌ها باعث می‌شود دیگر خودروها در مه شما را به خوبی تشخیص دهند و از تصادف جلوگیری شود.

از طرفی فیس لیفت تویوتا پرادو با بروزرسانی کمربند ایمنی ماشین باعث افزایش امنیت سرنشینان خودرو می‌شود. این کمربند ایمنی با بهره‌گیری از متریال مرغوب و عملکرد فوق‌العاده، در هنگام تصادفات جاده‌ای و یا توقف ناگهانی خودرو؛ میزان آسیب وارده به سرنشینان را تا حد قابل توجهی پایین می‌آورد.

بهبود عملکرد خودرو در فیس لیفت تویوتا پرادو چگونه رقم می‌خورد؟

فیس لیفت تویوتا پرادو تنها جنبه زیبایی نداشته و در بهبود عملکرد، افزایش راحتی و ایمنی خودرو بسیار موثر است. ما در آر اس گروپ – RSIGP؛ اینجا هستیم تا با استفاده از مرغوب‌ترین متریال روز دنیا و با بهره‌گیری از تکنیسین‌های مجرب، خدمات فیس لیفت پرادو 150 را به شما عزیزان ارائه دهیم.

چه خدمات فیس لیفت دیگری در آر اس ارائه می‌شود؟

به غیر از فیس لیفت تویوتا پرادو، خدمات فیس لیفت تویوتا لندکروزر 200، فیس لیفت لکسوس RX350، فیس لیفت تویوتا هایلوکس و فیس لیفت مرسدس بنز E350 نیز تقدیم حضور شما عزیزان می‌شود.