TOYOTA HILUX

خدمات فیس لیفت تویوتا هایلوکس

پیش از پرداختن به فیس لیفت تویوتا هایلوکس کمی به شناخت دقیق‌تر این خودرو می‌پردازیم. تویوتا هایلوکس یکی از محبوب‌ترین پیکاپ‌های تولید شده توسط کمپانی تویوتا می‌باشد؛ که به استحکام و قدرت بسیار زیاد معروف است.

این خودرو به دلیل قابلیت‌های بسیار بالا، هم در سفرهای شهری و هم در سفرهای جاده‌ای؛ عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد. مواردی که باعث می‌شوند این خودرو؛ در بین دوست‌داران خودروهای آفرود بسیار محبوب باشند.

این موارد دلایلی هستند که باعث می‌شوند این خودرو یکی از سرسخت‌ترین رقبای بازار ماشین‌های آفرود باشد. تیم آر اس گروپ – RSIGP با ارائه خدمات فیس لیفت تویوتا هایلوکس جذابیتی خاص و ظاهری مدرن به آن می‌بخشد.

فیس لیفت هایلوکس با ارائه ترکیبی از کارایی، عملکرد و زیبایی؛ تجربه متفاوتی را از سفرهای جاده‌ای برای رانندگان به ارمغان می‌آورد؛ و نیاز سرنشینان به راحتی و آسایش در طول سفر را برآورده می‌کند.

فیس لیفت تویوتا هایلوکس چیست؟

همان‌طور که پیشتر ذکر شد، تویوتا هایلوکس به خودی خود یکی از اتومبیل‌های آفرود قدرتمند است. اما به دلیل پیشرفت روز افزون تکنولوژی و مدرن شدن ظاهر خودروها؛ و بروزرسانی دیزاین داخلی ماشین‌های امروزی، برای باقی ماندن در بازار رقابت، شرکت‌های سازنده نیاز به ارائه نسخه‌های نیو فیس و کیت فیس لیفت خودرو دارد.

در فرآیند فیس لیفت هایلوکس نمای بیرونی خودرو شما بروزرسانی می‌شود؛ و خودرو ظاهری مدرن و مجلل به خود می‌گیرد. هم‌چنین با انجام تغییرات در دیزاین داخلی ماشین، راحتی و امنیت سرنشینان بیش از پیش تامین می‌شود. از طرفی استفاده از این خدمات با افزایش ایمنی و بهبود عملکرد خودرو نیز همراه است.

مزایای فیس لیفت فیس لیفت تویوتا هایلوکس

فیس لیفت هایلوکس موضوعی فراتر از افزایش زیبایی خودرو است. انجام فیس لیفت روی تویوتا هایلوکس از یک طرف جذابیت خودرو را افزایش می‌دهد؛ و از طرف دیگر باعث بهبود کارایی، عملکرد و افزایش ایمنی خودرو نیز می‌شود.

هم‌چنین فیس لیفت تویوتا هایلوکس باعث بهبود آسیب‌دیدگی و افزایش طول عمر اتومبیل نیز می‌شود. در ادامه به بررسی مزیت‌های فیس لیفت هایلوکس خواهیم پرداخت.

ظاهر مدرن

فیس لیفت هایلوکس با بروزرسانی برخی از قطعات و استفاده از کیت بدنه؛ باعث چشمگیر شدن ظاهر این خودرو می‌شود. در فیس لیفت هایلوکس؛ چراغ‌های جلو و عقب، سپرها، رینگ و لاستیک و مواردی از این قبیل؛ بروزرسانی می‌شوند، که نمایی جدید به خودرو شما می‌بخشند.

هم‌چنین استفاده از کیت بدنه باعث مدرن شدن ظاهر خودرو می‌شود. از طرفی اگر خودرو شما قبلا دچار آسیب شده باشد، در فرآیند فیس لیفت تویوتا هایلوکس ابتدا تمامی آسیب‌ها رفع شده؛ و سپس پروسه فیس لیفت ماشین آغاز می‌شود.

با استفاده از صافکاری بدون رنگ ماشین (صافکاری PDR)؛ ابتدا فرورفتگی‌های بدنه به حالت اولیه خود برمی‌گردند. سپس با ترمیم رنگ و نقاشی ماشین، درخشندگی و شفافیت برای بدنه خودرو به ارمغان می‌آید.

بروزرسانی دیزاین داخلی

یکی از مواردی که در فیس لیفت هایلوکس دست‌خوش تغییرات می‌شود، دیزاین داخلی ماشین است. در این پروسه، یک‌سری تغییرات در کابین خودرو ایجاد می‌شود. این تغییرات علاوه بر زیبایی، راحتی و احساس تجمل را برای سرنشینان به ارمغان می‌آورد.

در فیس لیفت هایلوکس صندلی‌های خودرو تعویض شده و صندلی برقی ماشین جایگزین آن می‌شود. استفاده از صندلی‌های برقی، به دلیل طراحی خاص و مطابق بودن با ارگونومی بدن انسان؛ احساس خستگی در سفرهای طولانی مدت را به حداقل می‌رساند.

هم‌چنین با استفاده از سقف چرمی و ترمیم تودوزی، نمایی جدید به کابین خودرو بخشیده می‌شود. از طرفی در فیس لیفت تویوتا هایلوکس؛ می‌توانید با استفاده از کیت نورپردازی ماشین و سقف کهکشانی، لوکس بودن را در سفرهای خود تجربه کنید.

بهبود عملکرد

همانطور که گفته شده  فیس لیفت هایلوکس تنها مختص به ظاهر خودرو نبوده و بر عملکرد و کارایی آن نیز تاثیر می‌گذارد. با استفاده از کیت بدنه در فیس لیفت تویوتا هایلوکس؛ سیستم آیرودینامیک ماشین بهبود پیدا می‌کند که این موضوع باعث افزایش راندمان خودرو می‌شود.

هم‌چنین با برورزسانی جلو پنجره، هوا در زیر کاپوت ماشین بهتر جریان پیدا می‌کند. هوای جریان یافته می‌تواند در خنک کردن موتور مفید واقع شود. علاوه بر آن در فیس لیفت تویوتا هایلوکس؛ از بهترین نوع رینگ و لاستیک استفاده می‌شود، که این موضوع باعث بهبود سیستم تعلیق خودرو می‌شود.

با بروزرسانی رینگ و لاستیک، نه تنها جذابیت نمای ماشین دو چندان می‌شود؛ بلکه در سفرهای آفرود شاهد یک عملکرد فوق‌العاده از تویوتا هایلوکس خواهید بود. این تغییرات قطعا تجربه متفاوتی از آفرود را برای شما عزیزان رقم می‌زند.

افزایش ایمنی

اگر از زمانی که تویوتا هایلوکس خود را خریداری کرده‌اید، مدت زیادی می‌گذرد. ممکن است برخی قسمت‌های آن فرسوده یا از کار افتاده باشند. یکی از این موارد کمربند ایمنی ماشین است. در فرآیند فیس لیفت تویوتا هایلوکس؛ یکی از مواردی که همواره برای ما حائز اهمیت است، حفظ سلامت جسم و جان سرنشینان خودرو است.

با بروزرسانی و تعویض کمربند ایمنی ماشین در فیس لیفت هایلوکس، می‌توانید احتمال آسیب دیدن سرنشینان در اثر صوانح رانندگی را به شدت کاهش دهید. در فیس لیفت تویوتا هایلوکس، سپرهای جلو و عقب خودرو نیز تقویت می‌شود.

این سپرها علاوه بر ظاهری چشمگیر و به شدت زیبا – به دلیل استفاده از متریال مرغوب و آلیاژ مناسب – ضربات وارده به خودرو و سرنشینان را به خوبی جذب نموده؛ و از آسیب دیدن بدنه خودرو و سرنشینان جلوگیری می‌کند.

BODY KIT FOR Toyota Hilux From VIGO 2010 UP TO ROCCO TURBO 2018

بادی کیت فیس لیفت تویوتا هایلوکس از ویگو ادیشن 2010 به روکو ادیشن توربو 2018

BODY KIT FOR Toyota Hilux from VIGO 2010 UP TO ROCCO TURBO 2018

بادی کیت فیس لیفت تویوتا هایلوکس از ویگو ادیشن 2010 به روکو ادیشن توربو 2018

توضیحات تکمیلی و سوالات متداول

چرا برای فیس لیفت تویوتا هایلوکس از خدمات آر اس گروپ – RSIGP استفاده کنیم؟

اجرای فیس لیفت هایلوکس، به دلیل ظرافت بالا و داشتن جزییات زیاد؛ نیازمند سال‌ها کار و تجربه در این زمینه است. هم‌چنین تمرکز بر راحتی و امنیت سرنشینان در فیس لیفت هایلوکس مهمترین فاکتور در انجام این فرآیند محسوب می‌شود.

تکنسین‌های ما در RSIGP از مهارت و تجربه کافی برخوردار هستند. هم‌چنین با بهره‌مندی از بهترین متریال و بروزترین تکنولوژی روز دنیا؛ تمامی نیازهای شما را برآورده کرده و امنیت، راحتی، کارایی و زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آوریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فیس لیفت تویوتا هایلوکس می‌توانید با همکاران ما در آر اس گروپ تماس بگیرید.

فیس لیفت تویوتا هایلوکس چه مقدار زمان می‌برد؟

پاسخ به این سوال، به میزان استفاده شما از خدمات فیس لیفت هایلوکس بستگی دارد. فرآیند فیس لیفت هایلوکس گاهی تنها استفاده از کیت بدنه است؛ و گاهی سفارشی‌سازی کامل اتومبیل شما.

بسته به میزان خدمات مورد نیاز شما، مدت زمان لازم برای فیس لیفت تویوتا هایلوکس متفاوت است. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، با همکاران ما تماس برقرار کنید.

هزینه فیس لیفت تویوتا هایلوکس چقدر است؟

قیمت فیس لیفت هایلوکس نسبت به میزان خدمات مورد نیاز مشتریان متفاوت است. بروزرسانی نمای بیرونی، تغییر دیزاین داخلی ماشین، استفاده از کیت بدنه، ترمیم بدنه خودرو و مواردی از این قبیل؛ شامل فیس لیفت تویوتا هایلوکس می‌شود.

کلیه این موارد همگی فاکتورهایی هستند که باعث می‌شوند هزینه استفاده از این خدمات متفاوت ‌باشد. برای کسب اطلاعت بیشتر، می‌توانید در بخش تماس با ما؛ با واحدهای مشاوره و پشتیبانی RSIGP در ارتباط باشید.

چه خدمات فیس لیفت دیگری در آر اس ارائه می‌شود؟

به غیر از فیس لیفت تویوتا هایلوکس، خدمات فیس لیفت تویوتا لندکروزر 200، فیس لیفت تویوتا پرادو 150، فیس لیفت لکسوس RX350 و فیس لیفت مرسدس بنز E350 نیز به شما عزیزان ارائه می‌شود.